✨Mamy wspaniałą wiadomość, ciąża u Mikasy została potwierdzona i spodziewamy się szczeniąt na początku lutego✨
Krótko o rodzicach i spodziewanych maluchach.
Mikasa i Vigo
Będzie to miot typowych psów z lini show. Szczeniaki z tego skojarzenia powinny nadawać sie dla osób początkujących które planują rozpocząć swoją przygodę z rasą Border collie. Spodziewamy się po tym skojarzeniu psów zrównoważonych, nastawionych na pracę z człowiekiem, uległych i łatwych w prowadzeniu przez odpowiedzialnego przewodnika.
🇵🇱Mikasa jest bardzo miękkim i wesołym psem, cieszy się z każdej aktywności z przewodnikiem. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest bardzo szybka. Lubi skakać za fresbee i eksplorować teren.
Duża motywacja do pracy na jedzenie. Zdecydowanie nie chce pracować pod presją. Nie reaguje na wystrzały, auta czy huk. Owcę widzi i zgarnia je w kierunku przewodnika. Unika wchodzenia w mocniejsze interakcje, za dużo dla niej. W wolne i leniwe dni grzecznie odpoczywa i nie „roznosi” domu. Ma tytuł championa Polski oraz Zwycięzy Polski 2022. Posiada wszelkie badania genetyczne oraz okulistyczne i prześwietlenia stawów.
🇪🇸Vigo został importowany z Hiszpańskiej hodowli, jest bardzo stonowany i spokojny jak opisała go właścicielka Magda „jest jak na wiecznym chilloucie”. Vigo jest interchrmpionem, chempionem kilku europejskich krajów oraz zdobył nominacje na CRUFTS 2022. Posiada wszelkie badania genetyczne oraz okulistyczne i prześwietlenia stawów.
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej.
Wrazie pytań proszę dzwonić lub pisać PW