Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem szczeniaka z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub uzupełnienie ANKIETY <== kliknij
Prowadzimy wstępne zapisy na szczeniaki, jeśli macie jakieś wątpliwości chetnie porozmawiamy i zaprosimy do naszej hodowli.
Na wiadomości typu „czy są szczeniaki i po ile?” przepraszamy ale nie odpowiadamy.

%

Mamy szczenięta SIGI & DAN

Nasze plany hodowlane na 2023 rok.

MIOT „G” – SIGI & DAN

Sigi i Dan

Nasz pierwszy miot VERS
Dan jest świetnie pracującym psem, o wielu sukcesach w klasie Open oraz wspaniałym przyjacielem.
Daje silne psy o mocnym instynkcie pasterskim i dużym temperamencie. Jest wielokrotnym zwycięzca klasy Open, reprezentuje swoj kraj na zawodach World trial oraz posiada kwalifikacje na Continental Sheepdog Championship.
Sigi podczas pracy jest w pełni skupiona i nie rozprasza się. Ma niesamowita motywacje i zacięcie do pracy. Kiedyś pewna osoba powiedziała że ona jest jak beton. Nie ważne kto, byle dał prace. I to prawda, ona będzie pracować z każdym. Nie poddaje się, to pies którego w cudzysłowiu „Jak wyrzucimy drzwiami to wejdzie oknem.” Ma nienaganny instynkt pasterski i dobrze czuje owce. Jej ogrom chęci do pracy z człowiekiem pomaga nam podczas wspólnej nauki tego trudnego sportu. Na razie mamy zdane HWT, oraz pare startów w trialach w klasie pierwszej. Co będzie dalej czas pokaże.
Miot planuje głównie pod prace pasterska. Zdaje sobie sprawę że nie widać tego w wieku 2 miesięcy, dlatego szczenięta zostaną dłużej aby można było ocenić w jakim kierunku się rozwijają. Z pewnością nie będą to psy dla osób początkujących. Zapraszamy do obserwowania strony oraz FB.
Osoby zainteresowane szczeniakami po tym skojarzeniu zapraszamy do kontaktu.

MIOT „C” – MIKASA & VIGO

Mikasa i Vigo

Będzie to miot typowych psów z lini show. Szczeniaki z tego skojarzenia będą nadawać sie dla osób początkujących które planują rozpocząć swoją przygodę z rasą Border collie. Szczeniaki odnajda sie w obedience, a także w amatorskim frisbee czy agility, można również spróbować amatorskiego pasienia owiec gdyż oboje rodzice mają z nimi kontakt. Mikasa jest bardzo miękkim i wesołym psem, cieszy się z każdej aktywności z przewodnikiem. Mimo swoich niewielkich gabarytów jest mega szybka. W wolne i leniwe dni grzecznie odpoczywa i nie „roznosi” domu. Vigo został importowany z Hiszpańskiej hodowli, jest  bardzo stonowany i spokojny jak opisała go właścicielka Magda „jest jak na wiecznym chilloucie”. Vigo jest chempionem kilku europejskich krajów oraz zrobył nominacje na CRUFTS  2022. Posiada wszelkie badania genetyczne oraz okulistyczne i prześwietlenia stawów. Podczas naszych odwiedzin u hodowców Vigo stwierdziliśmy, że bedzie idealnym kandydatem gdyż właśnie takich cech szukaliśmy od przyszłego reproduktora dla Mikasy.

Nasze mioty:

miot G  <=kliknij tutaj

DATA NARODZIN: 28.08.2022

OJCIEC: Dan (ISDS 339947)
MATKA: Fasstari INTO THE GLOSS „Sigi”

 

1 chłopak, 3 dziewczyny

miot B  <=kliknij tutaj

DATA NARODZIN: 20.08.2022

OJCIEC: ICED JACK OF DASHING DAWN „Jack”
MATKA: Fasstari FULL OF STYLE „Finni”

 

3 chłopaków

 

miot A  <=kliknij tutaj

DATA NARODZIN: 28.12.2021
OJCIEC: DEFCON ONE Mistique Regni „Tokyo”
MATKA: Fasstari INTO THE GLOSS „Sigi”

 

5 chłopaków, 2 dziewczyny

 

miot F <=kliknij tutaj

DATA NARODZIN: 30.12.2020
OJCIEC: GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart „Aslan”
MATKA: Fasstari FULL OF STYLE „Finni”

 

4 chłopaków, 3 dziewczyny