Nasz pierwszy miot VERS
Dan jest świetnie pracującym psem, o wielu sukcesach w klasie Open oraz wspaniałym przyjacielem.
Daje silne psy o mocnym instynkcie pasterskim i dużym temperamencie. Jest wielokrotnym zwycięzca klasy Open, reprezentuje swoj kraj na zawodach World trial oraz posiada kwalifikacje na Continental Sheepdog Championship.
Sigi podczas pracy jest w pełni skupiona i nie rozprasza się. Ma niesamowita motywacje i zacięcie do pracy. Kiedyś pewna osoba powiedziała że ona jest jak beton. Nie ważne kto, byle dał prace. I to prawda, ona będzie pracować z każdym. Nie poddaje się, to pies którego w cudzysłowiu „Jak wyrzucimy drzwiami to wejdzie oknem.” Ma nienaganny instynkt pasterski i dobrze czuje owce. Jej ogrom chęci do pracy z człowiekiem pomaga nam podczas wspólnej nauki tego trudnego sportu. Na razie mamy zdane HWT, oraz pare startów w trialach w klasie pierwszej. Co będzie dalej czas pokaże.
Miot planuje głównie pod prace pasterska. Zdaje sobie sprawę że nie widać tego w wieku 2 miesięcy, dlatego szczenięta zostaną dłużej aby można było ocenić w jakim kierunku się rozwijają. Z pewnością nie będą to psy dla osób początkujących. Zapraszamy do obserwowania strony oraz FB.
Osoby zainteresowane szczeniakami po tym skojarzeniu zapraszamy do kontaktu.

Anidamara GLEN

vel. Gucio

Chłopak czarno biały
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Anidamara GI

vel. Dzidzi

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Anidamara GRACE

vel. Grecia

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Anidamara GEES

vel. Ges

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan