Nasz pierwszy miot VERS
Dan jest świetnie pracującym psem, o wielu sukcesach w klasie Open oraz wspaniałym przyjacielem.
Daje silne psy o mocnym instynkcie pasterskim i dużym temperamencie. Jest wielokrotnym zwycięzca klasy Open, reprezentuje swoj kraj na zawodach World trial oraz posiada kwalifikacje na Continental Sheepdog Championship.
Sigi podczas pracy jest w pełni skupiona i nie rozprasza się. Ma niesamowita motywacje i zacięcie do pracy. Kiedyś pewna osoba powiedziała że ona jest jak beton. Nie ważne kto, byle dał prace. I to prawda, ona będzie pracować z każdym. Nie poddaje się, to pies którego w cudzysłowiu „Jak wyrzucimy drzwiami to wejdzie oknem.” Ma nienaganny instynkt pasterski i dobrze czuje owce. Jej ogrom chęci do pracy z człowiekiem pomaga nam podczas wspólnej nauki tego trudnego sportu. Na razie mamy zdane HWT, oraz pare startów w trialach w klasie pierwszej. Co będzie dalej czas pokaże.
Miot planuje głównie pod prace pasterska. Zdaje sobie sprawę że nie widać tego w wieku 2 miesięcy, dlatego szczenięta zostaną dłużej aby można było ocenić w jakim kierunku się rozwijają. Z pewnością nie będą to psy dla osób początkujących. Zapraszamy do obserwowania strony oraz FB.

Anidamara GEES

vel. Ges

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Przewodnik Jan

Anidamara GRACE

vel. Grysik

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Przewodnik Ania

 

Anidamara GI

vel. Dzidzi

dziewczyna czarno biała
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Zostaje z nami. 

 

Anidamara GLEN

vel. Gucio

Chłopak czarno biały
28.08.2023
M:Sigi
O:Dan

Zostaje z nami.